/>

قیمت پودر لباسشویی هوم کر درب کارخانه

قیمت پودر لباسشویی هوم کر در شهرهای برای خرید و فروش و آگاهی از قیمت پودر لباسشویی هوم کر در شهرهای خوزستان ، مشهد، زنجان، اردبیل، قم، مشهد، شیراز، مازندران، گلستان، کرمان، تبریز، اردبیل، بوشهر، اصفهان، کرمان، تهران با مدیریت بخش فروش مرکز مواد شوینده ایران آقای جهان تیغ 09104609333 تماس بگیرید.

خرید پودر لباسشویی دستی هوم کر بصورت عمده

امروزه بدلیل فعالیت های بسیار زیاد و آلودگی های موجود در هوا نیاز است که لباسها را زود به زود شستشو دهیم، پودر لباسشویی دستی هوم کر با بکار گیری از تکنولوژی آهنربایی با صرف تلاش کمتر لکه بری بسیار خوبی ایجاد می کند.

از ویژگی های پودر لباسشویی دستی هوم کر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کف فراوان و ماندگاری طولانی پودر لباسشویی هوم کر دستی
  • محافظت از رنگ لباسها اعم از رنگی و سیاه و سفید پودر لباسشویی هوم کر
  • رایحه خوشایند پس از شستشو به مدت طولانی

برای اطلاع از لیست قیمت ها پودر لباسشویی  هوم کر، فروش و خرید پودر لباسشویی دستی هوم کر و قیمت پودر لباسشویی هوم کر با ما در مرکز شوینده ایران با مدیریت فروش آقای جهان تیغ همراه باشید.

قیمت پودر لباسشویی هوم کر در ایران

پودر ماشین لباسشویی هوم کر یکی از بهترین پودرها در لکه بری است که با استفاده تکنولوژی آهنربایی با تاثیر بر سخت ترین لکه ها بسیار موثر می باشد برای آگاهی از قیمت پودر لباسشویی هوم کر با مرکز مواد شوینده ایران همراه باشید، از اثرات مهم پودر ماشین لباسشویی به موارد زیر اشاره می کنیم :

  • لکه غذاهای چرب
  • لکه چای و قهوه
  • لکه انار
  • لکه جوهر
  • لکه خون

در هر خانواده حداقل 2 بار لباس ها در طی یک هفته شسته شو می شوند که در هر بار شستشو الیاف لباسها آسیب دیده و در طول زمان پاره می شوند و آن الیاف الیاف آسیب دیده بعد از مدتی خاکستری دیده می شوند.

فرمولاسیون جدید پودر لباسشویی هوم کر

پودر ماشین لباسشویی هوم کر با استفاده از تکنولوژی آنتی پیلینگ از الیاف محافظت کرده و از آسیب دیدن آنها جلوگیری می کند. برای اطلاع از خرید پودر 10 آنزیم هوم کر، فروش و قیمت پودر لباسشویی هوم کر مخصوص ماشین لباسشویی به قیمت درب کارخانه با مرکز مواد شوینده ایران با مدیریت فروش آقای جهان تیغ تماس بگیرید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: محمود جهان تیغ
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09104609333
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: liquiddetergent1989@
کانال مرکز مواد شوینده ایران: liquiddetergent_ir@

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *