/>
خانه / پودر لباسشویی بیلر / خرید پودر لباسشویی بیلر از درب کارخانه
خرید پودر لباسشویی بیلر از درب کارخانه
خرید پودر لباسشویی بیلر از درب کارخانه

خرید پودر لباسشویی بیلر از درب کارخانه

خرید پودر لباسشویی بیلر و صادرات پودر لباسشویی بیلر در این مرکز به کشور های مختلف انجام می شود، برای آگاهی از قیمت پودر لباسشویی بیلر و صادرات پودر ماشین لباسشویی بیلر و خرید پودر رختشویی بیلر به صورت عمده از درب کارخانه با مدیریت فروش ما آقای جهانتیغ تماس بگیرید.

قیمت پودر ماشین لباسشویی بیلر

قیمت پودر لباسشویی بیلر در مرکز مواد شوینده ایران با 55 درصد تخفیف برای خرید پودر لباسشویی بیلر و صادرات پودر لباسشویی بیلر با تناژ بالا می باشد.

پودر لباسشویی بیلر هم به صورت پودر لباسشویی بیلر دستی و هم به صورت ماشینی می باشد، این محصول دارای ترکیبات خاصی است که باعث تمیزی بیش از پیش لباس‌ها می شود.

قیمت پودر ماشین لباسشویی بیلر
قیمت پودر ماشین لباسشویی بیلر

خرید پودر لباسشویی بیلر از درب کارخانه

خرید پودر لباسشویی بیلر از درب کارخانه باعث فروش مستقیم و بدون واسطه پودر رختشویی بیلر می شود، این محصول شوینده برای لکه‌زدایی از البسه بسیار مفید می باشد و لکه های سخت البسه را ازبین می برد این پودر همچنین قابلیت استفاده در قالی شویی ها را نیز دارا می باشد.

برای آگاهی از قیمت پودر رختشویی بیلر و خرید پودر لباسشویی بیلر به صورت عمده به لیست قیمت مواد شوینده مراجعه نمایید.

خرید پودر لباسشویی بیلر از درب کارخانه
صادرات پودر ماشین لباسشویی

صادرات پودر ماشین لباسشویی بیلر به عراق

صادرات پودر ماشین لباسشویی بیلر به عراق و سایر کشور های با نازلترین قیمت بازار و با بهترین کیفیت های با پلمپ گمرکی و استاندارد انجام می شود.

صادرات پودر ماشین لباسشویی بیلر با توجه به درخواست خریدارن در هر کیفیت درخواستی قابل تولید می باشد، در اکتیو های 6 و 4 و 10 و 12 و 16 و 4 آنزیم و 8 آنزیم تولید می شوند، پودر رختشویی بیلر انتخاب بسیار خوبی برای شستشو البسه می باشد، پودر پودرلباسشویی بیلر biler در بسته بندی های زیر تولید می شوند :

  • پودر لباسشویی بیلر 500 گرمی دستی
  • پودر لباسشویی بیلر 500 گرمی ماشینی
  • پودر لباسشویی بیلر دستی 10 کیلویی
  • پودر لباسشویی بیلر ماشینی 10 کیلویی

پودر لباسشویی بیلر با تکنولوژی و فرمولاسیون خاصی که دراست باعث محافظت از الیاف پارچه و البسه می شود، و با همچنین این پودر لباسشویی سفیدکننده خاص البسه می باشد، برای خرید پودر لباسشویی بیلر و همچنین صادرات پودر لباسشویی بیلر به افغانستان و خرید پودر لباسشویی بیلر به صورت عمده در ایران با مدیریت فروش ما آقای جهانتیغ  09104609333 تماس بگیرید.

پودر لباسشویی بیلر اورجینال از درب کارخانه تبریز به صورت عمده  به فروش می رسد نماینده فروش شرکت آقای جهانتیغ می باشند.

پودر ماشین لباسشویی بیلر

پودر ماشین لباسشویی بیلر با کیفیت بسیار مطلوب در بسته بندی پودر دستی 10 و 20 کیلویی و پودر ماشینی 10 و 20 کیلویی تولید می شوند قیمت این محصول بسیار پایین تر از سایر پودر های لباسشویی می باشند.

برای خرید پودر ماشین لباسشویی بیلر و آگاهی از قیمت پودر ماشین لباسشویی بیلر و صادرات پودر ماشین لباسشویی بیلر و خرید پودر لباسشویی بیلر می توانید با ما در مرکز مواد شوینده ایران همراه باشید.

قیمت پودر لباسشویی صادراتی

خرید انواع پودر لباسشویی صادراتی در کیفیت های مختلف و آنزیم دار در این مرکز و صادرات مواد شوینده ارزان به عراق و صادرات به افغانستان و به کشورهای مختلف عرضه می شود، برای خرید مواد شوینده با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت می توانید با کارشناس بخش فروش ما تماس بگیرید.

صادرات بهترین پودر لباسشویی

صادرات پودر لباسشویی و صادرات مایع لباسشویی با بهترین کیفیت جهت صادرات به کشورهای همسایه و سایر کشورها از کارخانه به صورت عمده در این مرکز انجام می شود.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: محمود جهان تیغ
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09104609333
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: liquiddetergent1989@
کانال مرکز مواد شوینده ایران: liquiddetergent_ir@

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

صادرات مواد شوینده از درب کارخانه

صادرات مواد شوینده از درب کارخانه

صادرات مواد شوینده صادرات مواد شوینده و صادرات مواد شوینده به عراق، صادرات مواد شوینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *