/>
خانه / پودر لباسشویی تست / خرید پودر لباسشویی تست از کارخانه
خرید پودر لباسشویی تست از کارخانه
خرید پودر لباسشویی تست از کارخانه

خرید پودر لباسشویی تست از کارخانه

خرید پودر لباسشویی تست در شهرهای قزوین، کرمان، بوشهر، شیراز، تهران، گیلان، قم، مشهد، تبریز، کردستان انجام می شود برای خرید پودر لباسشویی تست و آگاهی از لیست قیمت پودر لباسشویی تست در مرکز مواد شوینده ایران با مدیریت بخش فروش آقای جهان تیغ  09104609333 تماس بگیرید.

خرید پودر لباسشویی تست از کارخانه

خرید پودر لباسشویی تست از کارخانه

فروش و خرید پودر لباسشویی تست در مرکز مواد شوینده ایران به قیمت درب کارخانه صورت می گیرد، پودر لباسشویی تست در انواع دستی و اتوماتیک و در بسته بندی 500 گرمی کارتنی و غیره تولید می شود، و توانسته میزان زیادی از فروش مواد شوینده را در بازار  به خود اختصاص دهد، در ادامه مطلب آشنایی بیشتری با این محصول شوینده در مرکز مواد شوینده ایران پیدا می کنید.

خرید پودر لباسشویی تست

برای خرید پودر لباسشویی تست و انواع محصولات شرکت تست و آگاهی از قیمت پودر لباسشویی تست  به صورت عمده و خرید پودرهای لباسشویی تست دستی با ما در ادامه سایت همراه باشید و با ما مدیریت بخش فروش مرکز مواد شوینده ایران آقای جهان تیغ تماس بگیرید.

خرید پودر لباسشویی تست
خرید پودر لباسشویی تست

پودر لباسشویی تست دستی

پودر لباسشویی تست در واقع همان محصول پرطرفدار و قدیمی بینگو می باشد که تولید شرکت بینگو ترکیه است و به این دلیل که در ایران این نام قبلاً انتخاب شده بود این محصول را با نام تجاری تست ثبت می نمایند، پودر ماشین لباسشویی تست با استفاده از تکنولوژی آنتی پیلینگ از الیاف پارچه محافظت می نماید و از آسیب دیدن بافت البسه جلوگیری می کند.

قیمت پودر لباسشویی تست ۴ کیلویی

پودر ماشین لباسشویی تست یکی از بهترین انواع پودرها در لکه بری است که از تکنولوژی آهنربایی بهره می برد که بر سخت ترین لکه ها تاثیر می گذارد، برای آگاهی از لیست قیمت محصولات تست و خرید پودرهای لباسشویی تست با مرکز مواد شوینده ایران همراه باشید ، از اثرات مهم پودر ماشین لباسشویی به موارد زیر اشاره می کنیم :

  • لکه غذاهای چرب
  • لکه انار
  • لکه چای و قهوه
  • لکه جوهر
  • لکه روغنی
  • لکه خون
قیمت پودر لباسشویی تست ۴ کیلویی
قیمت پودر لباسشویی تست ۴ کیلویی

قیمت پودر لباسشویی دستی تست

برای آگاهی از قیمت پودر لباسشویی تست و خرید پودر لباسشویی تست مخصوص ماشین لباسشویی را به صورت عمده تهیه نمایید و به قیمت درب کارخانه خرید کنید با مرکز مواد شوینده ایران با مدیریت فروش آقای جهان تیغ تماس بگیرید.

 

صادرات پودر لباسشویی تست ماشینی

صادرات پودر لباسشویی تست کارتنی به صورت عمده انجام می شود همچنین هزینه اظهار به عمده ما می باشد برای آکاهی از فیمت محصول می توانید با بخش فروش با مدیریت بخش فروش مرکز مواد شوینده ایران آقای جهان تیغ در تماس باشید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: محمود جهان تیغ
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09104609333
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: liquiddetergent1989@
کانال مرکز مواد شوینده ایران: liquiddetergent_ir@

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *