/>
خانه / محصولات هوم کر / قیمت مایع ظرفشویی هوم کر در بازار
قیمت مایع ظرفشویی هوم کر در بازار

قیمت مایع ظرفشویی هوم کر در بازار

خرید مایع ظرفشویی هوم کر و فروش قیمت مایع ظرفشویی هوم کر در شهرهای، اهواز، زنجان، اردبیل، ارومیه، مشهد، مازندران، اصفهان، شیراز، تهران،تبریز، قم، بوشهر، کرمانشاه، کرمان انجام می شود برای آگاهی از قیمت مایع ظرفشویی هوم کر با مدیریت بخش فروش مرکز مواد شوینده با مدیریت بخش فروش آقای جهان تیغ 09104609333 تماس بگیرید.

قیمت مایع ظرفشویی هوم کر

قیمت مایع ظرفشویی هوم کر یکی از محصولات کارخانجات تست است شرکت هوم کر همان شرکت معروف هوم کر  است که در کشور ایران با نام  هوم کر محصولات خود را تولید و عرضه می‌نماید محصولات هوم کر با وجود این که به تازگی وارد ایران شده است به سرعت جایگاه خود را در بین مصرف کنندگان پیدا کرده است برای خرید مایع ظرفشویی هوم کر و فروش و آگاهی از قیمت مایع ظرفشویی هوم کر با مدیریت بخش فروش مرکز مواد‌ شوینده ایران آقای جهان تیغ تماس بگیرید.

قیمت مایع ظرفشویی هوم کر

فروش مایع ظرفشویی هوم کر 3500 گرمی

مایع ظرفشویی هوم کر در مرکز مواد شوینده ایران به صورت عمده و به قیمت درب کارخانه عرضه می شود برای خرید مایع ظرفشویی هوم کر و قیمت مایع ظرفشویی کنسانتره هوم کر با ما در مرکز مواد شوینده ایران همراه باشید.

لیست قیمت محصولات هوم کر  و نیز قیمت مایع ظرفشویی هوم کر به دلیل فرمولاسیون جدید و استفاده از تکنولوژی آهنربایی در مواد خود که باعث می شود لکه های خیلی سخت و خشک شده که چسبیده است به خوبی پاک شود و همچنین دارای تکنولوژی ملا دو ر و ضد الکتریسیته ساکن ، می باشد و همچنین شرکت مواد شوینده هوم کر تلاش کرده است.

فروش مایع ظرفشویی هوم کر 3500 گرمی
فروش مایع ظرفشویی هوم کر 3500 گرمی

خرید مایع ظرفشویی هوم کر از کارخانه

خرید مایع ظرفشویی هوم کر از کارخانه و انواع محصولات هوم کر را می توان به گونه‌ای طراحی کند که بهترین راحتی را برای مصرف کننده فراهم کند.

بطری های مایع ظرفشویی هوم کر دارای تنوع بسیاری می باشد.

مایع ظرفشویی هوم کر با رایحه های لیمو و سیب در اندازه ۱۰۰۰ میلی لیتر و ۳ هزار و ۷۵۰ میلی لیتر به بازار مصرف عرضه می شوند در پایان انواع محصولات مایع ظرفشویی هوم کر را نام می بریم:

  • مایع ظرفشویی هوم کر با رایحه لیمو ۱ لیتری
  •  مایع ظرفشویی هوم کر با رایحه سیب ۱ لیتری
  • مایع ظرفشویی هوم کر با رایحه لیمو 3.75 لیتری
  • مایع ظرفشویی هوم کر با رایحه سیب 3.75 لیتری

برای خرید عمده مایع ظرفشویی هوم کر و فروش و آگاهی از لیست قیمت مایع ظرفشویی هوم کر با مدیریت بخش فروش مرکز مواد شوینده ایران آقای جهان تیغ تماس بگیرید.

خرید مایع ظرفشویی هوم کر از کارخانه

صاردرات محصولات هوم کر

پودر لباسشویی هوم کر و صادرات مایع لباسشویی هوم کر به صورت عمده از کشور ایران به سایر کشورهای همسایه به صورت عمده انجام می‌شود برای صادرات پودر لباسشویی هوم کر  می‌توانید با مدیریت بخش فروش مرکز مواد شوینده ایران در تماس باشید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: محمود جهان تیغ
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09104609333
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: liquiddetergent1989@
کانال مرکز مواد شوینده ایران: liquiddetergent_ir@

درباره ی admin

2 دیدگاه

  1. با سلام، ببخشید نمایندگی فروش در تبری ز را بفرمایید؟ممنونم

  2. با سلام، ببخشید نمایندگی فروش در تبریز ز را بفرمایید؟ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *